Tepelně a termoizolační fólie

Tepelně izolační fólie

Fólie proti teplu zamezují tepelným ztrátám přes skleněné plochy. Zadržují infračerveného záření, které produkují všechna topná tělesa v objektech. V zimním období zadrží 60% záření topných těles při vysokém prostupu světla - 70% a při nízké reflexi (odrazivosti).

Nejvýznamnější vlastností tepelně izolačních fólií je zadržení infračerveného záření, které produkují všechna topná tělesa v objektech. Hodí se hlavně tam, kde je zapotřebí nerušený pohled prosklením. Svojí strukturou zabrání úniku sálavého tepla, které uniká z teplejšího prostředí do chladnějšího až o 42%, čímž zlepší energetickou účinnost budovy. Zadržení sálavého tepla je udávána emisivou, která je určena výkonem zadrženého unikajícího tepla z interiéru v době zimních měsíců.

Tepelně izolační fólie jsou vybaveny UV filtry, které jsou schopny zadržet více jak 99% UV záření a pomáhají udržet stálost barev vnitřního vybavení.

Hlavní atributy

  • Tepelné úspory bez výměny oken
  • V zimě zadrží 60% záření topných těles
  • Zachovává vysoký prostup světla - 70%
  • Zadrží 99% UV záření

Instalace

  • interiér

Využití

Skla a okna budov, rodinných domů, bytů (balkonů), kanceláří, výrobních prostor, střešní okna, zimní zahrady a všude tam, kde jsou vysoké náklady na vytápění.

Produkty

název fólievýrobcezabarvenípotlačená
sluneční
energie %
prostup
světla %
odraz
světla %
emisivní
hodnota %
útlum
UV záření %
P 60 Infrasol světlá zrcadlivá 63 62 28 41 99,9
NES 60 Infrasol světlá 62 61 22 40 99,9
M 15 Infrasol zrcadlivá 80 16 64 42 99,9
M 35 Infrasol zrcadlivá 70 31 47 39 99,9

Videa

Jak funguje termoizolační fólie?

Naše termoizolační fólie využívají pokročilé technologie, které odrazí a izolují tepelnou energii. Tím se zabraňuje úniku tepla ven v zimě a naopak, chrání váš interiér před nadměrným přehřátím v letních měsících.

Investujte do kvalitní termoizolace a začněte užívat optimální teplotu ve vašem domě. S našimi termoizolačními fóliemi můžete dosáhnout energeticky efektivního a pohodlného prostoru pro celou rodinu.

Zjistěte více o naší nabídce termoizolačních fólií nebo nás kontaktujte pro individuální poradenství a doporučení pro váš konkrétní projekt. Vaše pohodlí je pro nás prioritou.

Kontakt

Okna Jinak - Okenní fólie Olomouc

  • Bc. Radek Tihlář
  • Blatec 234
  • 783 75 Dub nad Moravou (Olomouc)
  • IČO: 88383261
  • DIČ: CZ8109165350

Kontaktujte nás

Napište nám
Odesláním souhlasím, aby společnost Okna Jinak jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu.